Aistė Dienė

Galiava - Aistė Dienė

Esu dviejų vaikų mama. Kai vyresnėlis, būdamas pirmoku, susidūrė su mokymosi sunkumais ir nenoru eiti į mokyklą, ieškojome būdų kaip jam padėti. Taip ši programa atsirado mūsų gyvenime. 9 mėnesius kasdien dirbau su savo vaiku. Buvo sunku, tačiau matomi rezultatai nuolatos stebino.

 

Vaikui baigus programą, pagalvojau, kad jei programa padėjo manąjam, tai gali padėti ir kitiems vaikams. Be to supratau, kad pasikeitėm ir mes patys kaip tėvai, vadinasi galiu padėti ir kitiems tėveliams į savo vaiką bei situaciją pasižiūrėti kitaip. Visada domėjausi vaiko bei santykių psichologija, išklausiau ne vieną paskaitą tomis temomis, lankiau įvairius seminarus ir kursus. Daug metodų išbandžiau auklėdama savo vaikus. Ir dabar nuolatos ieškau, domiuosi, kaip galima padėti vaikams. Myliu vaikus. Man smagu juos pažinti, susidraugauti, suprasti.

 

Kadangi programos metu dirbau labai kruopsčiai ir atsakingai, gavau kvietimą prisijungti prie trenerių komandos. Taigi, kad galėčiau dirbti, pati baigiau programą ir trenerio kursą, kurį laiką dirbau asistente ir įgijusi daugiau patirties bei kolegų pasitikėjimą dirbu NSK trenere.

 

Šis darbas reikalaujantis daug kantrybės, tačiau man labai įdomus. Kiekvienas sutiktas vaikas labai individualus ir man patinka ieškoti sprendimo būdų kaip padėti bei juos rasti.