Sima Andriejaitytė

simaa

Neuropsichologinę sensomotorinę korekcijos programą baigiau Latvijos asmenybės ir šeimos vystymosi centre RenessanceS” kai man buvo 12 metų. Kartu dalyvavo ir mano mažas broliukas ir abu tėvai. Programos eigoje aš labai pasikeičiau. Nors po pamokų lankiau ir muziką, ir dailę, bet atliekant NSK užduotis jausdavau geriausiai, kada man sekasi ir kada ne. Pasikeitė ir mano savijauta. Viskas, kas anksčiau keldavo nerimą, paniką, neaiškios kilmės kvėpavimo sutrikimus, alergijas ir tikus – dingo. Jaučiausi kupina jėgų ir turinti daug daugiau patirties ir supratimo atskiriant sėkmę nuo valios pastangų, o šeimoje susikūręs bendrumo jausmas suteikia pasitikėjimo ir palaikymo iki pat šiandien.

 

Tikėjimas šia programa mane sugrąžino 2016 metais dirbti asistente. Metus laiko mokiausi trenerio darbo ir taip atradau save iš naujo. Papildomai ieškojau žinių, įstojau į kineziterapiją ir tęsiu mokslus, asistavau VUL Santaros klinikų vaikų ligoninėje, Respublikinėje Kauno ligoninėje, lankiau judesių mokslo seminarus ir praktikas, dalyvavau įvariose paskaitose apie nervų sistemą, dalyvavau emocijų paleidimo stovykloje, kvėpavimo kursuose, domiuosi šeimų psichologija ir garso terapijomis.

 

Galimybė pažinti vaikus manau didžiausias šio darbo privalumas, nes nuoširdumas ir paprastumas jiems natūralus. Džiaugiuosi galinti pamatyti kokie visi skirtingi ir kuo panašūs esame, galinti padėti tėvams ieškoti naujų būdų padėti vaikams susikaupti, įgyti drąsos ar tiesiog pajausti palaikymą.

 

Darbas NSK trenere mane moko budrumo, sąmoningumo bei disciplinos, bet visų svarbiausia – santykio. Esu laiminga, kad turiu galimybę padėti augti augdama kartu.