Vaida Andriejaitienė

Baigiau pedagogiką Šiaulių Universitete, kurį laiką dirbau mokykloje, vėliau Kauno apygardos teisme pedagoge-psichologe.

 

Šeimoje turime tris vaikus, taigi kurį laiką skyriau vaikų auginimui bei papildomam lavinimui. Rygoje kursų metu išgirdau apie neuropsichologinės sensomotorinės korekcijos programą.

Jauniausias sūnus kiek skyrėsi nuo vyresnėlių , nes mažai kuo domėjosi, buvo be galo išsiblaškęs, ir jį dažnai kamavo tikai. Programa labai sudomino ir nutarėme praeiti patys.

Metus laiko kas savaitę važinėjome į Latviją, kur dirbome su specialistais ir kiekvieną dieną kantriai dirbau su savo vaikais, vyru ir su savimi. Programos rezultatai išties nustebino. Ėmiau domėtis plačiau ir sužinojau, kad Lietuvoje tokios pagalbos nei vaikams nei suaugusiems tuo metu nebuvo. Kreipiausi į Latvijoje esantį centrą, o su jais ir į programos autorius. Kadangi esu atkakli ir ryžtinga pavyko sutarti dėl mokymų.

 

Specialiuosius neuropsichologinės sensomotorinės korekcijos (NSK) mokymus baigiau Latvijoje, dirbau Latvijos  asmenybės ir šeimos vystymosi centre “Renessances” trenerio asistente ruošiant trenerius Lietuvoje. Lankiau komandos subūrimo, asmeninių tikslų formulavimo ir realizavimo, lyderių, asmenybės savirealizacijos kursus.Vėliau Lietuvoje lankiau vaiko auklėjimo įgūdžių lavinimo programos STEP užsiėmimus. Visada ieškojau ir ieškau sprendimo būdų kaip padėti programoje dalyvaujantiems vaikams ir jų tėveliams.

Jau daugiau nei 10 metų dirbu su vaikais ir suaugusiais. Skaitau paskaitas NSK tema. Programos rezultatai nepaliauja stebinti.

Darbas išties sunkus, tačiau miela matyti besikeičiančius vaikus, jų tėvelius ir suaugusius žmones. Smagu, kad su patirtimi ateina vis didesnis pasitenkinimas pačiu darbu, atsiveria kūrybiškumas, didesnis vaikų, suaugusių žmonių ir savęs supratimas, o tėvelių pasitikėjimas ir padėka kaskart patvirtina, jog tai turi prasmę. Esu įsitikinusi, kad labai labai norint, tikint ir atkakliai bei kantriai dirbant galima pasiekti puikių rezultatų.

Sertifikatai